Babacan Evden Eve Nakliyat

Babacan nakliyat sektör içerisinde uzun süredir hizmet vermektedir. Bu hizmet süresi boyunca kendini geliştirerek kurumsallaşmayı başaran bir firma konumuna ulaşmış bulunuyoruz. Bu durumun en temel etmenleri incelendiğinde; müşteri memnuniyetine verilen değer ortaya çıkmaktadır. Müşteri memnuniyeti kapsamında sürekli kendimizi yenileyerek çağın gereklerine uygun bir anlayışla hizmetlerimizi sürdürdük. Bu süreç sonucunda aldığımız olumlu geri bildirimler sayesinde her yıl nakliyat filomuza son teknoloji nakliyat araçlarını ekleyerek sizlere daha kaliteli hizmet verme imkanı bulmuş olduk. Firmamız Babacan Nakliyatı tercih etmeniz birçok sebebiniz bulunsa da birkaç başlık ile şunları ifade etmek istiyoruz;

Profesyonellik

Firmamız sektör içerisinde edindiği tecrübeleri sürekli değerlendirerek profesyonel ve kurumsal bir kimlik oluşturmayı başarmıştır. Oluşturduğumuz bu kimliğe uygun olarak firmamız bünyesinde çalışan tüm personellere birtakım eğitimler vermekteyiz. Bu eğitimler soncunda başarılı olan adaylarla çalışmaktayız. Bu durum profesyonel bir anlayış yakalamamızda büyük rol oynuyor. Gerek müşterilerle iletişim, gerekse de eşya taşıma teknikleri ve güvenlik önlemleri eğitimlerimizi başarıyla tamamlayan adaylar firmamızla çalışmaya hak kazanıyor. Durum böyle olunca profesyonellik kendiliğinden geliyor.

Yenilikçi Anlayış

Babacan nakliyat ailesi olarak yerinde sayan bir anlayış değil tam aksine günümüz teknolojisini yakalayan bir anlayışı tercihe ediyoruz. Avrupa da nakliyat sektöründe meydana gelen gelişmeleri yakından takip ederek ülkemiz için uyarlıyor ve bu teknolojileri satın alıyoruz. Böylelikle hem nakliyat süreçlerimiz kolaylaşıyor hem de müşterilerimize sunduğumuz hizmetimizin kalitesi artmış oluyor.

Asansörlü taşımacılık, evinizin aynı düzende yeni evinize taşıma gibi pek çok hizmetimiz bulunuyor. Bu hizmetlerimizi artırarak müşterilerimizin taleplerine uygun seçenekler ortaya çıkarmayı hedefliyoruz. Herkesin farklı beklentileri olduğunun farkında bir anlayışla pratik çözümlerle müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlıyoruz.

Müşteri Memnuniyetine Verilen Önem

Sektör içerisinde yer aldığımız günden itibaren müşteri memnuniyeti değişmeyen ilkemiz olmuştur. Tüm çalışma sistemimizi müşteri memnuniyeti üzerinde şekillendirmekteyiz. Müşterilerimizden gelen geri bildirimlere göre çalışma şeklimizde düzenlemeler yaparak en iyiye ulaşma yolunda yoğun bir çaba sarf etmekteyiz.

Gerçekleştirdiğimiz nakliyat operasyonları sonucunda müşteri hizmetleri yetkililerimiz müşterilerimizle iletişime geçerek aldıkları hizmeti değerlendirmelerini istemektedirler. Kurumsal kimliğimize uygun olarak gerçekleştirdiğimiz bu anket çalışmalarımız günümüzde en çok tercih edilen nakliyat firması olan Babacan nakliyatı ortaya çıkarmaktadır.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram