Asansörlü Nakliyat

Babacan Nakliyat olarak günümüz şartlarında yaygın olarak yüksek katlı binalarda oturan aile sayısının arttığının farkındayız. Bu durumun bir göstergesi olarak nakliyat operasyonlarında kolaylık sağlaması adına asansörlü nakliyat hizmeti sağlamaktayız. İstanbul asansörlü nakliyat hizmetimiz apartmanların üst katlarında oturan müşterilerimizin eşyalarını çok kısa sürede nakliyat aracımıza yüklememize katkı sağlamaktadır.

Günümüz teknolojisine uygun olarak hem ülkemizde hem de Avrupa da sıklıkla tercih edilen ve yaygın bir şekilde kullanılan asansör firmamız tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Zamanın en önemli kavram olduğu günümüzde nakliyat operasyonlarını en kısa sürede tamamlamak kritik öneme sahiptir. Bu durum hem müşteri memnuniyetinin sağlanması hem de süreç içerisinde personellerin yorulmaya başlamadan nakliyat işleminin tamamlanması insani değerlerimiz açısından da büyük önem arz etmektedir.

Nakliyat sektöründe yaşanacak gelişmeler ve teknolojik yenilikler konusunda İstanbul asansörlü nakliyat başta olmak üzere sürecin takipçisi olmaktayız. Yeni model nakliyat araçlarımızla nakliyat filomuzu sürekli yenileyerek çağa ayak uydurmayı başarmış bir firma izlenimi kazanmak en önemli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

İstanbul Asansörlü Nakliyat

İstanbul asansörlü nakliyat hizmetimiz kapsamında eşyalarınız direkt olarak nakliye araçlarımıza yüklenir. Yani bina asansörü kullanılmaz. Ayrıca eşyalarınızın taşınarak merdiven duvarlarına çarpmasının da önüne geçilmiş olur. Tüm durumlara ek olarak zaman oldukça önemli kavram olarak ortaya çıkmaktadır. İstanbul asansörlü taşımacılık hizmetimiz de eşyalarınız yaygın olarak balkonunuza kurulan asansör sistemi ile direkt olarak zeminde bekleyen nakliyat araçlarımıza yüklenmektedir.

İstanbul asansörlü nakliyat hizmetimiz herhangi bir risk barındırmamaktadır. Asansör üzerinde eşyalarınızın sabit bir şekilde durmasını sağlayacak platform bulunur. Eşyalarınız bu platform üzerine yerleştirilir ve sabitlenir. Ardından zeminde bekleyen nakliyat araçlarımıza doğru yola çıkar. Nakliyat personellerimiz zemine ulaşan eşyalarınızı titiz bir çalışma ve dikkat ile nakliyat araçlarımıza alırlar. Böylelikle eşyalarınızın bulunduğunuz daireden nakliyat araçlarımıza yüklenmesi dakikalar almaktadır.

İstanbul Asansörlü Nakliyat Firması

İstanbul asansörlü nakliyat hizmetimiz de eşyalarınızın zarar görmemesi adına pek çok önlem almaktayız. Bu önlemlerin bir kısmını eşyalar henüz evinizde iken alırken bir kısmını da nakliyat araçlarımızda almaktayız. Bu sayede en uygun eşyalarınız için en uygun önlemleri alarak güvenli nakliyat ilkelerine uygun hareket etmekteyiz. Her zaman söylediğimiz gibi Babacan Nakliyat müşteri memnuniyetiyle çalışmalarına devam etmektedir.

ANAHTAR KELİMELER

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram